OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03. 02. AD 2019

IV Niedziela Zwykła

 

1. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na inwestycje w naszej parafii.

 

2. Dziś przypada wspomnienie św. Błażeja. Z tej racji, po Mszy Świętej, błogosławieństwo gardeł. Chętnych prosimy o pozostanie w kościele po adoracji i podejście do prezbiterium.

 

3. We wtorek przypada wspomnienie św. Agaty. Okolicznościowe błogosławieństwo chleba, wody i soli w tym dniu na Mszy Świętej o g. 7.00 i 18.00.

 

4. W środę różaniec o powołania o g. 17.30. Poprowadzi go Róża św. Jana Pawła II.

 

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła i adoracji Chrystusa. Całodzienna adoracja co wtorek w Klasztorze, a co czwartek we Farze.

 

6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.00.

 

7. Spotkania formacyjne:

- uczniowie klas VIII SP – środa g. 18.00 w Domu Parafialnym;

- uczniowie klas III GIM – czwartek g. 18.00 w Domu Parafialnym;

- rodzice i dzieci komunijne – czwartek g. 18.00 we Farze.

 

8. Dziękujemy za wsparcie inicjatywy MUFFINY DLA JUSTYNY. Uzbierano kwotę 4.826 zł. Zostanie ona przekazana na leczenie chorej Justyny z Łęgu Tarnowskiego. Bóg zapłać wszystkim za ofiarność, a młodzieży za przeprowadzenie zbiórki.

 

9. Nasz chór parafialny ogłasza nabór nowych chórzystów. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

 

10. Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej (nr KRS: 0000211791).

 

11. Urząd Miasta przygotowuje uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Prosi o zgłaszanie par jubilatów obchodzących w tym roku 50-lecie ślubu, którzy zawarli małżeństwo poza naszą gminą, a są jej mieszkańcami. Zgłoszenia należy kierować osobiście lub telefonicznie do USC w Starym Sączu do 15 lutego br.

 

12. W przyszłą niedzielę pod kościołem zbierane będą podpisy pod petycją o przywrócenie jednostki wojskowej w Nowym Sączu. Więcej...

 

13. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Stanisław SKOCZEŃ. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…