OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10. 02. AD 2019

V Niedziela Zwykła

1. Dziś pod kościołem zbierane są podpisy pod petycją o przywrócenie jednostki wojskowej w Nowym Sączu.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie MB z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy z tej racji wszystkich chorych, starszych i osoby niepełnosprawne na Mszę Świętą połączoną z udzielaniem sakramentu namaszczenia na g. 10.00.

3. W poniedziałek także spotkanie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy Świętej.

4. W środę przypada 13 lutego - nabożeństwo fatimskie wg. stałego schematu. Rozpoczęcie modlitw o g. 17.00.

5. W czwartek nabożeństwo za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Wspólna adoracja od g. 17.00, potem okolicznościowa Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.

6. W tym dniu o g. 18.00 Eucharystia w int. krawców i kuśnierzy.

7. W niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

8. W niedzielę także dzień skupienia dla narzeczonych w Domu Parafialnym o g. 13.00.

9. Nasz chór parafialny ogłasza nabór nowych członków. Prosimy o włączenie się w to dzieło.

10. Z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Janina NOWAK i Beata JASIŃSKA. Polecajmy je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…