OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17. 02. AD 2019

VI Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Dzisiaj także dzień skupienia dla narzeczonych w Domu Parafialnym o g. 13.00.

3. W środę o g. 18.00 Msza Święta w int. s. Eleonory - z ok. imienin - od Caritas.

4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Znajdźmy choć chwilę, by nawiedzić Chrystusa i z Nim tu być.

5. Zapraszamy klasy VIII oraz III gimnazjum wraz z rodzicami na spotkanie do bierzmowania w czwartek na g. 18.00 w kościele parafialnym. Po Mszy Świętej usłyszymy świadectwo wiary Barbary Turek, założycielki bloga „Pełnymi garściami”. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którzy chcą usłyszeć jak odnaleźć Boga mimo piętrzących się przeciwności życiowych.

6. W piątek przypada Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Pamiętajmy – z tej racji – w modlitwie o papieżu. Zapraszamy w tym dniu także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o g. 15.00.

7. W piątek po wieczornej Eucharystii spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

8. W ubiegłą sobotę odbyły się rejonowe rozgrywki LSO. Nasi lektorzy zajęli w nich I miejsce. Tym samym awansowali do etapu diecezjalnego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy błogosławieństwa na dalsze sukcesy.

9. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Genowefa SYGA i Kazimierz POŁEĆ. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu, a nasz Panie…