OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08. 09. AD 2019

Uroczystość Narodzenia NMP

1. Szkoła Słowa Bożego MIRIAM zaprasza na pierwsze spotkanie w środę o g. 19.00 do Domu Parafialnego.

2. Nabożeństwo św. JPII w czwartek. Wspólna adoracja od g. 17.00.

3. Nabożeństwo fatimskie w piątek. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej o g. 17.00, następnie o 18.00 Eucharystia, a po niej procesja wokół fary. W tym dniu także przy kapliczce św. Floriana okolicznościowa Msza Święta o g. 18.00.

4. W sobotę przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża. Z tej racji zachęcamy do udziału w drodze krzyżowej o g. 17.30.

5. Zapraszamy do udziału w spotkaniu POLSKA POD KRZYŻEM. Odbędzie się ono w sobotę przy Ołtarzu Papieskim. Rozpoczęcie o g. 17.00. Szczegóły na afiszu i stronie internetowej: www.centrumopoka.pl

6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie. W tym dniu także spotkanie popielgrzymkowe grupy 23 w Barcicach o g. 16.00.

7. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich do Domu Parafialnego:

- chłopcy, którzy pragną zostać ministrantami – poniedziałek g. 16.30;

- ministranci – poniedziałek g. 17.00;

- Dziewczęca Służba Maryjna – sobota g. 10.00.

Rodziców prosimy o słowo zachęty i pomoc w zaangażowanie się w życie parafii.

8. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę do Medjugorie. Wyjazd w dniach 10-15 października. Zapisy u p. Agaty Kowalik (tel. 509-979-723). Szczegóły: www.pielgrzymkamedjugorie.pl

9. Zachęcamy do udziału w Kursie ALFA dla małżeństw i par nieformalnych. Inauguracja w piątek 20 września przy Parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu o g. 18.45. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefonicznie (18 442-91-17).

10. Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne seminarium odnośnie korzystania z funduszy europejskich. Odbędzie się ono w piątek 20 września w Centrum OPOKA. Szczegóły na afiszach i na stronie internetowej: www.marr.pl

- w int. ks. Dariusza – od Szkoły Słowa Bożego MIRIAM – piątek g. 7.00

- w int. dzieci omadlanych przez Różę św. Filomeny – piątek g. 18.00