OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06. 10. AD 2019

XXVII Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tacę. Przeznaczone zostaną na ogrzewanie naszej świątyni.

2. Zapraszamy do udziału w Diecezjalnym Marszu dla Życia i Rodziny. Odbędzie się on dziś w Nowym Sączy. Rozpoczęcie o g. 14.00 Mszą Świętą w Bazylice, a następnie przejście do Sanktuarium św. Rity (Kościół MB Niepokalanej). Serdecznie zachęcamy do tego świadectwa szacunku dla życia i rodziny.

3. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek po wieczornej Eucharystii. W tym dniu przypada także wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.

4. Zebranie Caritas w środę o g. 16.30 w Domu Parafialnym.

5. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II w czwartek. Rozpoczęcie adoracją o g. 17.00, a po niej Msza Święta.

6. Spotkanie formacyjne dla klas VIII w czwartek w Domu Parafialnym o g. 18.00.

7. Nabożeństwo fatimskie w niedzielę. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej o g. 17.00. Następnie Eucharystia o g. 18.00, a po niej procesja wokół Fary.

8. W niedzielę obchodzimy także Dzień Papieski. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za życzliwe wsparcie.

9. Całodobowa modlitwa członków Nieustającego Różańca Świętego z niedzieli na poniedziałek (6-7 października).  Celem jest uproszenie błogosławieństwa dla naszej Ojczyzny oraz odpowiedzialne wybory. Szczegóły u p. Kazimiery Obrzud.

10. Zarząd Osiedla Południe informuje, iż Zebranie Mieszkańców odbędzie się wtorek (08 października) o g. 18.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w St. Sączu.

11. Stowarzyszenie Miłośników Starego Sącza organizuje wspomnienie o śp. ks. Józefie Leopoldzie KMIETOWICZU – rodaku starosądeckim, przywódcy Powstania Chochołowskiego. Z ok. 160 rocz. jego śmierci zostanie odprawiona okolicznościowa Msza Święta w piątek (11 października) o g. 17.00 w Kościele św. Rocha na Starym Cmentarzu.

12. Grupa teatralna przy Parafii Miłosierdzia Bożego zaprasza na wieczór wspomnień o św. Janie Pawle II w sobotę (12 października) o g. 18.00 w Kinie SOKÓŁ.

13. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Łagiewnik i Mogiły. Wyjazd w sobotę (19 października) o g. 6.00 z parkingu przy Farze. Koszt 25zł. Zapisy u p. Agaty Kowalik (tel. 509-979-723).

14. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Stanisław ROGOWSKI. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…