OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13. 10. AD 2019

XXVIII  Niedziela Zwykła

1. Obchodzimy dziś Dzień Papieski. Z tej racji zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Złożone ofiary przeznaczone zostaną na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin. Bóg zapłać za życzliwe wsparcie.

2. Dziś także nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej o g. 17.00. Następnie Eucharystia o g. 18.00, a po niej procesja wokół Fary.

3. W poniedziałek wypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji życzymy wszystkim pracownikom oświaty wielu sukcesów w pracy wychowawczej z młodym pokoleniem.

4. Zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego w piątek po wieczornej Eucharystii w Domu Parafialnym.

5. Dzień skupienia dla narzeczonych w niedzielę w Domu Parafialnym o g. 13.00.

6. W przyszłą niedzielę przypada także Światowy Dzień Misyjny. Składka przeznaczona będzie na rzecz misji świętych.

7. Parafia NSPJ w Nowym Sączu zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie 14 października o g. 18.00. Szczegóły w gablocie.

8. Stowarzyszenie „Ojcowie w Obronie Życia i Integralności Rodziny” zapraszają na modlitwę różańcową w int. Ustawodawców RP. Spotkanie w Nowym Sączu na Rynku (przy pomniku św. JPII) w środę 16 października o godz. 20.30.

9. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Łagiewnik i Mogiły. Wyjazd w sobotę 19 października o g. 6.00 z parkingu przy Farze. Koszt 25zł. Zapisy u p. Agaty Kowalik (tel. 509-979-723).

10. Na bocznych ołtarzach znajdują się druki na wypominki za duszami zmarłych. Prosimy o czytelne wpisanie imion i nazwisk z zaznaczeniem gdzie i o której godzinie mają być czytane (w kościele czy w Popowicach). Prosimy także o wyraźne zaznaczenie, czy są to wypominki roczne bądź listopadowe. Dusze zmarłych same sobie już nie mogą pomóc, dlatego nich modlitwa będzie wyrazem naszej chrześcijańskiej pamięci i pomocy dla nich.

- w int. Kręgów MB Trzykroć Przedziwnej – piątek g. 18.00;

- w int. Róży p. Małgorzaty Mikołajczyk – sobota g. 6.30.

12. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. Antonina ZAJĄC. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…