OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05. 01. AD 2020

II Niedziela Bożego Narodzenia

1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na inwestycje w naszej parafii. Bóg zapłać!

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Poświęcenie złota, kadzidła, mirry i kredy na każdej Mszy Świętej. Podczas Eucharystii o g. 11.00 zakończenie kolędy misyjnej. Po niej prosimy kolędników misyjnych i chętnych o przejście i włączenie się w Orszak Trzech Króli.

3. Jutro także młodzież pod kościołem rozprowadzać będzie kadzidło i kredę. Ofiara składana przy tej okazji jest przeznaczona na wsparcie inicjatyw związanych z duszpasterstwem młodzieży w naszej parafii.

4. Spotkanie Szkoły Słowa Bożego MIRIAM w środę o 19.00. Prosimy zabrać Pismo Święte. W środę również spotkanie Caritas o g. 16.30.

5. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II w czwartek o 17.00. Serdecznie zapraszamy!

6. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ona liturgiczny okres Bożego Narodzenia.