OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19. 01. AD 2020

- wtorek - św. Agnieszki;

- piątek - św. Franciszka Salezego;

- sobota - święto nawrócenia św. Pawła.

2. Spotkanie rodziców i uczniów klas VII Szkoły Podstawowej nr 1 w poniedziałek w Domu Parafialnym:

- klasa VII D o godz. 18.00;

- klasa VII A o godz. 19.00.

3. Nabożeństwo do naszej patronki - św. Elżbiety we wtorek po wieczornej Eucharystii. Serdecznie zapraszamy!

4. We wtorek Dzień Babci, w środę zaś Dzień Dziadka – w naszych modlitwach pamiętajmy o nich wypraszając dla żyjących potrzebne łaski a dla zmarłych radość życia wiecznego.

5. Spotkanie Szkoły Słowa Bożego MIRIAM w środę o g. 19.00 w Domu Parafialnym.

6. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na koncert noworoczny w piątek o g. 18.00. Szczegóły na plakacie.

7. Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy w przyszły poniedziałek do Domu Parafialnego na g. 9:00. Rodziców prosimy o słowo zachęty i pomoc w podjęciu decyzji.

8. Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.

9. Akcja Katolicka organizuje dwie pielgrzymki do Medjugorie:

- pierwsza: wyjazd w dniach 26.04 do 03.05. Koszt 500 zł + 200 euro;

- druga: wyjazd w dniach 03 do 10.07. Koszt 550zł + 250euro.

Zapisy u p. Agaty Kowalik (tel. 509 - 979 – 723). Szczegóły w gablocie.

- w int. babć i dziadków – od Rady Rodziców z Popowic – czwartek 7.00;

- w int. + Zdzisława Wojnarowskiego – od pracowników SP1 – piątek 18.00.

11. Z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Zofia SROKA, Franciszek BOBER, Bolesław SKRĘŻNA. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie …