OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09. 02. AD 2020

V Niedziela Zwykła

1. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Dzień Chorego. Zapraszamy chorych, starszych i osoby niepełnosprawne na Mszę Świętą połączoną z udzielaniem sakramentu namaszczenia na g. 9.00.

2. Spotkanie Parafialnego Oddziału Caritas w środę o g. 16.30 w Domu Parafialnym.

3. Szkoła Słowa Bożego MIRIAM zaprasza na spotkanie w środę o g. 19.00 w Domu Parafialnym.

4. Nabożeństwo fatimskie w czwartek. Rozpoczęcie modlitwy o g. 17.00. Po Mszy Świętej czwarta część różańca.

5. Kandydatów do bierzmowania z  klas ósmych zapraszamy w czwartek do Domu Parafialnego na spotkanie organizacyjne przed rekolekcjami. Rozpoczęcie o g. 19.00.

6. Msza Święta w intencji krawców i kuśnierzy w piątek o g. 18.00.

7. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.  W tym dniu o g. 13.00 dzień skupienia dla narzeczonych w Domu Parafialnym.

8. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w następny poniedziałek tj. 17 lutego po Mszy Świętej wieczornej na plebanii.

9. Dyrektor szkoły podstawowej nr 2 informuje, że od 25 lutego rozpoczną się zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021. Zapisy i informacje są udzielane codziennie od poniedziałku do piątku w sekretariacie szkoły.

10. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Helena ŁAZARCZYK. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…