OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03. 05. AD 2020

IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dziękujemy wszystkim, którzy  w tym trudnym czasie znaleźli sposób na materialne wsparcie naszej parafii, czy to przesyłając ofiarę bezpośrednio na konto ze strony internetowej, czy to przekazując osobiście. Niech Pan Bóg wszystkim to wynagrodzi.

2. Dziś rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

- poniedziałek – św. Floriana, patrona staży pożarnej;

- środa – Apostołów Filipa i Jakuba;

- piątek – św. Stanisława ze Szczepanowa.

4. Msza Święta w int. Róży p. Anny Rams w środę o g. 18.00.

5. W czwartek całodzienna adoracja Chrystusa w Eucharystii. W godzinach 8.00 – 12.00 oraz 14.00 – 18.00 możliwość spowiedzi. Równocześnie co pół godziny udzielana będzie Komunia Święta. Znajdźmy choć chwilę, by nawiedzić i adorować naszego Pana.

6. W piątek – z racji uroczystości św. Stanisława, głównego patrona Polski i diecezji – nie obowiązuje post.

7. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Bogumiła SALAMON. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…