OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24. 05. AD 2020

Wniebowstąpienie Pańskie

- wtorek – św. Filipa Neri,

- piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej.

2. We wtorek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach, wypraszając dla żyjących potrzebne łaski, a dla zmarłych radość życia wiecznego.

3. Całodzienna adoracja Chrystusa w czwartek. Możliwość spowiedzi w tym dniu w godz. 8.00 – 12.00 oraz 14.00 – 18.00. Równocześnie Komunia Święta udzielana będzie co pół godziny.

4. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego wypada w przyszłą niedzielę. Kończy ona okres Wielkanocny.

5. Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii w tym roku będzie miała miejsce w niedzielę 28 czerwca. Intencje mszalne z g. 11.00 i 12.15 zostaną odprawione w niedzielę tydzień wcześniej o tej samej godzinie. Za zmianę przepraszamy. Rocznica zaś Komunii – z racji pandemii – jest odłożona w czasie.

6. Egzamin do bierzmowania klas VII odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.

- w int. Róży p. Janiny Ruchała – poniedziałek g. 6.30,

- w int. Róży p. Kazimiery Obrzud – czwartek g. 18.00.

8. Z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp.: Zofia PIETRZAK, Kazimiera CABAN, Maria KOŚCISZ. Polecajmy je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…