OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21. 06. AD 2020

XII Niedziela Zwykła

1. Pomimo poluzowania restrykcji ciągle trwa w naszej Ojczyźnie stan pandemii. Prosimy zatem, by korzystać z maseczek w trakcie w Eucharystii i nabożeństw. Niech będzie to wyrazem naszej troski nawzajem o siebie i o dobro parafii.

2. Dziś przypada Diecezjalne Święto Rodziny. W jego ramach w Kościele Miłosierdzia Bożego Msza Święta o g. 11.30.

3. Dziś również dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie o g. 13.00 w Domu Parafialnym.

4. Spotkanie Caritas w środę o g. 16.30  w Domu Parafialnym.

5. W środę wypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Przysietnicy.

6. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czwartek od g. 17.00.

7. Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z nauczycielami do fary na Msze Święte dziękczynne za otrzymane łaski w minionym roku:

- Szkoła Podstawowa nr 1 i 2 - czwartek g. 18.00;

- Liceum i Zespół Szkół - piątek g. 7.00.

8. Podczas wakacji poza parafią będą odprawiane Msze Święte zamawiane przy okazji pogrzebów. Wykaz intencji podany będzie na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.

9. Msza Święta w int. Róży p. Franciszka Rożdżyńskiego w sobotę o g. 18.00.

10. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych w sobotę o g. 8.00. Rodziców i krewnych dzieci prosimy o przystąpienie wcześniej do sakramentu pokuty.

11. W niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej o g. 10.30 oraz 12.15. Z tej racji nie będzie we farze Mszy Świętej o g. 11.00.

12. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Józefa KOŁBON, Franciszek ROSIEK, Anna KURZEJA. Polecajmy ich  Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie …