OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26. 07. AD 2020

XVII Niedziela Zwykła

1. Dziś przypadają centralne obchody ku czci św. Kingi. Z racji uroczystości odpustowej nie będzie Eucharystii we farze o g. 11.00 i 12.15. Intencje z tych Mszy Świętych będą celebrowane w czasie sumy w Klasztorze o g. 11.00.

- środa – św. Marty,

- piątek – św. Ignacego Loyoli,

- sobota – św. Alfonsa Marii Liguoriego.

3. Nabożeństwo pokutne w sobotę po Mszy Świetej o 6.30.

4. W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości oraz postanowień abstynenckich. Aby łatwiej podjąć się tych wyrzeczeń zachęcamy, aby realizować je
w określonej intencji. Wówczas ten duchowy trud może przynieść błogosławione owoce w konkretnej sprawie.

5. W dniach 1 – 2 sierpnia można uzyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli. Obok tradycyjnych warunków (stan łaski, Komunia Święta i modlitwa w intencjach papieża) należy pobożnie nawiedzić kościół oraz ofiarować modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

6. W niedzielę składka na inwestycje w naszej parafii.

- w int. Róży p. Małgorzaty Mikołajczyk – czwartek g. 18.00,

- w int. Róży p. Zofii Król – niedziela g. 6.30.

8. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp.: Maria HASNY i Władysław URLIK. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…