OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09. 08. AD 2020

XIX  Niedziela Zwykła

1. Przy kościele zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski w Krakowie i Seminarium w Tarnowie.

- poniedziałek – św. Wawrzyńca

- wtorek – św. Klary

- piątek – św. Maksymiliana, patrona kaplicy w Popowicach

3. W czwartek nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie różańca o 16:45. Po Mszy świętej procesja wokół kościoła i czwarta część różańca.

4. W piątek uroczystość odpustowa w Popowicach ku czci św. Maksymiliana. Msza święta o 11:00.

5. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę. Poświęcenie ziół i kwiatów po każdej Mszy świętej. W tym dniu obchodzimy setną rocznicę Cudu nad Wisłą.

6. Dzień skupienia dla narzeczonych w przyszłą niedzielę o 13:00 w Domu Parafialnym.

7. Z naszej parafii do wieczności odszedł śp. + Michał Garwol. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…