OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23. 08. AD 2020

XXI  Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy Panu Bogu za 7 lat posługi ks. Dominika Furgała. Wyrażamy wdzięczność za wszelkie dobro, które wniósł w życie naszej wspólnoty parafialnej jak i społeczności starosądeckiej przez swoją gorliwą pracę duszpasterską. Jednocześnie życzymy dalszej Bożej opieki i błogosławieństwa w posłudze na nowej parafii.

Księdza Dominika zastąpi ks. mgr Fabian Hołyst, któremu życzymy obfitości Bożych łask na czas posługi w naszej parafii rozpoczynającą się od 27.08. Przywitajmy go serdecznie w naszej wspólnocie.

- poniedziałek – św. Bartłomieja Apostoła,

- środa – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej - odpust w Gaboniu,

- czwartek – św. Moniki,

- piątek – św. Augustyna,

- sobota – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3. Msza Święta w int. Róży p. Mariana Potońca w środę środa o g. 6.30.

4. Z naszej parafii odeszły do wieczności: śp. Teresa Pych oraz Elżbieta Augustyn. Polecajmy je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…