OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04. 10. AD 2020

XXVII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które są przeznaczone na ogrzewanie świątyni.

2. Wspomnienia liturgiczne:

• w poniedziałek św. siostry Faustyny,
  • w środę MB Różańcowej.

3.  W przyszłą niedzielę przeżywamy Dzień Papieski, w tym dniu ofiarą do puszek będzie można wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

4. Nabożeństwa różańcowe codziennie: w Popowicach o 16:30, w naszym kościele o 17:30.

5. Nabożeństwo do św. Elżbiety we wtorek na Mszy świętej wieczornej, a nabożeństwo do św. Jana Pawła II w czwartek – rozpoczęcie  17:00.

6. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas VIII we wtorek o 19.00 w Domu parafialnym.

7. Spotkanie Grupy Modlitewnej Miriam we wtorek po wieczornej Mszy świętej w kościele.

8. Spotkanie z młodzieżą studencką w piątek o 20:00 w Domu parafialnym

9. Zbiórka ministrantów razem z aspirantami – kandydatami do bycia ministrantami w poniedziałek o 17:00 w domu parafialnym. Spotkanie DSM-u w sobotę o 10.00.

10. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: + Maria Lorek. Dobry Jezu, a nasz Panie…