OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11. 10. AD 2020

XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy Dzień Papieski, dziękujemy za ofiary składane do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego,
w czwartek św. Teresy od Jezusa
w piątek św. Jadwigi Śląskiej
w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego

3.  W środę przeżywamy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela, w tym dniu otoczymy naszą modlitwą nauczycieli i wychowawców, tak żyjących jak i zmarłych.

5. Nabożeństwa różańcowe codziennie: w Popowicach o 16:30, w naszym kościele o 17:30.

6. W poniedziałek w Domu Parafialnym spotkanie Caritas o 16.30, a po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.

7. Nabożeństwo fatimskie we wtorek. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej o g. 16.45.

8. Spotkanie Grupy Modlitewnej Miriam we wtorek po wieczornej Mszy świętej w Domu parafialnym.

9. Spotkanie Grupy Synodalnej w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanii.

10. Zbiórka ministrantów razem z aspirantami – kandydatami do bycia ministrantami w poniedziałek o 17:00 w Domu parafialnym. Spotkanie DSM-u w sobotę o 10.00.

11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Tadeusz Bulanda, Władysława Zagórowska oraz Antoni Pierzga. Dobry Jezu, a nasz Panie…