OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01. 11. AD 2020

1. Bóg zapłać za ofiary składane na cele inwestycyjne naszej parafii. W środę w liturgii wspominamy św. Karola Boromeusza. W następną niedzielę będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 6.00, 7.00, 9.00, 16.30 i 18.00, a w Popowicach o 16.00. Każdy z kapłanów w tym dniu odprawi Mszę świętą za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

3. Przez cały listopad można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami: Komunia święta w intencji zmarłego, wyzbycie się przywiązania o grzechu, modlitwa w intencjach Papieża oraz nawiedzenie cmentarza.

4. Różaniec razem z wypominkami przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. Można jeszcze składać kartki z wypisanymi imionami i nazwiskami zmarłych.

5. W tym tygodniu będzie pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Spowiedź święta:  w Popowicach w środę o 16:30; w Starym Sączu w czwartek od 16:30 i w piątek od 6:00 i od 16:00.
Msze Święte w pierwszy piątek: w Popowicach o 7:00; w Starym Sączu o 6:00, 6:30, 16:30 i 18:00. Składką wspieramy misje święte.
Zapraszamy na całonocną adorację od 21:00. W sobotę nabożeństwo wynagradzające po Mszy świętej o 6.30. W obecnej sytuacji nie będzie wyjazdu z posługą do chorych. Wizyta tylko na indywidulną prośbę.

6. Odpowiadając na ogólnopolską inicjatywę modlitewną Różaniec do granic nieba codziennie od 1 do 8 listopada o g. 20.00 będzie odbywała się modlitwa różańcowa w intencji wynagrodzenia za grzechy aborcji, z prośbą o nawrócenie Polaków oraz przywrócenie nadziei, wiary i pokoju w obecnej sytuacji.

7. Msze święte wspólne za zmarłych z Róż i członków ich rodzin:
- p. Franciszka Rożdżyńskiego – w poniedziałek o 7.00
- p. Stanisławy Szczepaniak – we wtorek 6.30
- p. Łucji Kyrcz – we wtorek o 18.00
- p. Anny Rams – w środę o 18.00
- p. Stefanii Hyclak – w piątek o 18.00
- p. Marii Olszak – w sobotę o 18.00
- p. Stanisławy Skwarło – w niedzielę o 6.30
- p. Kaziemiery Obrzud – w niedzielę o 18.00

8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Ludwik Rojczyk, Stanisława Konieczna, Włodzimierz Wójs, Józef Kuchnia oraz Maria Pałka. Dobry Jezu, a nasz Panie…