OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20. 12. AD 2020

1. Dziękujemy wszystkim, zwłaszcza dzieciom, za udział w roratach; p. Wacławowi Pierzga za śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu. Bóg zapłać.

2. Spowiedź codziennie rano od 6.00 do 7.30 oraz popołudniu od 16.00 do 18.30. Osoby starsze i niedosłyszące zapraszamy do domu parafialnego we wtorek od 9.00  do 12.00.

3. Z posługą do chorych wszyscy kapłani udadzą się we wtorek:
- Ks. Proboszcz i ks. Tomasz od 9.00
- Ks. Dariusz, ks. Fabian i ks. Nikodem od 8.00
Osoby starsze i niedosłyszące zapraszamy do domu parafialnego we wtorek od 9.00  do 12.00.

4. W czwartek Wigilia. Msze Święte w tym dniu: g. 6.00 – roraty i 6.30. Nie będzie Eucharystii o 7.00 i 18.00. Pasterka będzie w naszym kościele o 22.00 i o północy, w Popowicach o 23.00. Składka na tacę przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

5. W piątek – Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę.

6. W sobotę uroczystość św. Szczepana. Msze Święte jak w niedzielę, składka na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie. Po Eucharystii o 11.00 – poświęcenie owsa.

7. W najbliższą niedzielę uroczystość Świętej Rodziny. Na Mszy świętej o 12.15 będziemy modlić się w intencji małżeństw przeżywających jubileusze.

8. Msza Święte wspólne: w int. ks. Tomasza od Apostolatu Złota Róża w poniedziałek o 7.00 oraz od Róży Jana Pawła II w niedzielę o 6.30.

9. Dziękujemy siostrze Natanie i Parafialnemu Oddziałowi Caritas oraz ludziom dobrego serca za przygotowanie darów dla potrzebujących. Dziękujemy organizatorom i młodzieży za przygotowanie Szlachetnej Paczki, wszystkim którzy włączyli się w to dzieło poprzez dar serca oraz Panu Andrzejowi i Panu Mateuszowi za pomoc w transporcie.

10. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: + Anna Drożdż. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…