OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03. 01. AD 2021

1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na inwestycje w parafii.

2. W trosce o bezpieczeństwo Biskup Andrzej postanowił w tym roku zrezygnować z wizyt duszpasterskich, na rzecz Mszy świętych odprawianych w intencji kolejnych rejonów parafii.
Od jutra na wieczornych Mszach świętych, będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla naszych domów. Każda rodzina będzie mogła wziąć z kościoła do domu wodę święconą (prosimy przynieść ze sobą pojemnik) oraz obrzęd błogosławieństwa, aby w gronie najbliższych pomodlić się i poświęcić swój dom.

W najbliższym tygodniu zapraszamy na Msze święte mieszkanców:

PONIEDZIAŁEK – 4 stycznia
ul. Witosa,
ul. Lenczowskiego,
ul. Lipska, Miodowa, Brzozowa,
ul. Akacjowa,
ul. Kwiatowa, Leśna, Wrzosowa, Olszynka

WTOREK – 5 stycznia
ul. Węgierska

CZWARTEK – 7 stycznia
ul. Partyzantów

PIĄTEK – 8 stycznia
Osiedle Tysiąclecia,
ul. Batorego:
ul. 11- listopada

SOBOTA – 9 stycznia
ul. Sobieskiego,
ul. 22 stycznia,
Plac św. Kingi,
ul. Daszyńskiego,
ul. Morawskiego

3. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.
Poświęcenie kadzidła, mirry i kredy na każdej Mszy Świętej. Będzie można je zakupić od lektorów przed Mszą świętą.
W tym roku kolędnicy misyjni będą kolędować w kościele po każdej Mszy świętej. Zachęcamy do ich wysłuchania i wsparcia materialnego ofiarą do puszek na rzecz dzieła misyjnego.
W tym roku nie odbędzie się Orszak Trzech króli ulicami miasta. Zapraszamy na Mszę świętą o 11.00 przed którą będziemy rozdawać korony i śpiewniki kolęd.