OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06. 06. AD 2021

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na cele inwestycyjne w parafii. Zachęcamy do udziałuw procesjach eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała po Mszy świętej o 6:30 i 18:00.

- w poniedziałek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego,
- we wtorek – św. Jadwigi Królowej,
- w sobotę – Niepokalanego Serca NMP.

3. Zbiórka ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej w kościele.

4. Spotkanie Szkoły Bożego Słowa MIRIAM we wtorek po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym.

5. Zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo dzieci i wianków w czwartek po wieczornej Mszy świętej. O 17:00 rozpocznie się nabożeństwo do św. Jana Pawła II. W Popowicach Msza święta o 16:00. Dziękujemy  wszystkim, którzy ofiarowali kwiaty na dekoracje ołtarzy i włączyli się w organizację uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać.

6. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. W tym dniu modlimy się także o świętość życia kapłańskiego. Po Mszy świętej o 6:30 i 18.00 procesja eucharystyczna. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7. Nabożeństwo fatimskie w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie modlitwy o 16:45. Po Mszy świętej czwarta część różańca. W tym dniu ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie i Tarnowie.

8. Starosądecki Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję oddawania krwi w sobotę 12 czerwca od 8:00 do 13:00 w budynku Straży Pożarnej przy ul. Krakowskiej. Prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości.

9. Msza Święta wspólna w int. Róży p. Elżbiety Florek i członków ich rodzin – w środę o 18:00

10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Edward Łazarczyk.

Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...