OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04. 07. AD 2021

1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na inwestycje w naszej parafii. Przy kościele dziewczyny ze Służby Maryjnej organizują kiermasz, z którego dochód będzie przeznaczony na ich wakacyjny wyjazd.

- we wtorek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
- w czwartek św. Jana z Dukli.

3. W środę zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Józefa. Rozpoczęcie o 17:30.

4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Od 17:00 rozpoczniemy nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

5. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Dukli i Komańczy w sobotę 10 lipca br., wyjazd o 5:45 z parkingu przy kościele oraz na pielgrzymkę Gniezno – Licheń – Kalisz w dniach 30/31 lipca, w pół do pierwszej w nocy.

6. Msza wspólna od Róży Pani Anny Rams w środę o 18:00.

7. Rozpoczęły się zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską, która będzie miała formę sztafety. Każdego dnia pielgrzymuje tylko 3 grupy. Grupa 23 pielgrzymuje 23 sierpnia. Zapisy u ks. Andrzeja – Przewodnika grupy 23 (nr telefonu podany jest w gablocie ogłoszeń i na stronie 693-587-459) oraz na spotkaniu przed pielgrzymkowym w sobotę 7 sierpnia o 15:30 w Barcicach. Koszt pielgrzymki to 170 zł dla dorosłych i 150 zł dla dzieci do ósmej klasy.

8. Komenda Miejska Policji zaprasza mieszkańców Starego Sącza na konsultacje w sprawie Park&Ride, gdzie dochodzi do łamania przepisów w Ruchu Drogowym i porządku publicznego. Spotkanie będzie w czwartek 8 lipca br. w Kinie Sokół o 16:00.

9. W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć do puszek poszkodowanych w Librantowej i okolicy przez grad i trąbę powietrzną.