OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18. 07. AD 2021

1. Dziękujemy za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

- w czwartek św. Marii Magdaleny,
- w piątek świętej Brygidy, Patronki Europy,
- w sobotę uroczystość św. Kingi, Patronki Miasta.

3. Przeżywamy nowennę w klasztorze sióstr klarysek:

- uroczystość ku czci św. Kingi w sobotę. Msze Święte w tym dniu w klasztorze o 7:00, 9:00, 17:00. Suma o 11:00.

- w niedzielę z racji uroczystości nie będzie Mszy świętej w naszym kościele o 11:00 i 12:15.

4. Spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Gniezna, Lichenia i Kalisza będzie w czwartek o 19:30 w Domu Parafialnym.

5. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej.

6. Solidarność Rolników Indywidualnych zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej 1 sierpnia. Koszt 35 zł. Zapisy przyjmuje i informacji udziela Pan Franciszek Różdżyński z ul. Żwirki i Wigury.

7. Międzynarodowe Seminarium Naukowe odbędzie się w Opoce w dniach od 26 do 31 lipca br. Jego gośćmi będą między innymi redaktor Jan Pospieszalski i profesor Przemysław Czarnek, minister edukacji.

9. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Barbara Baziak. Polecajmy ją Bożemu Miłosierdziu: dobry Jezu, a nasz Panie…