OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19. 06. AD 2022

1. Dziś Diecezjalne Święto Rodziny. Msza święta z udziałem ks. biskupa Andrzeja przy Ołtarzu Papieskim o 11:00.

- we wtorek św. Alojzego Gonzagi,
- w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,
- w sobotę Niepokalanego Serca NMP.

3. Zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo dzieci i wianków w czwartek po wieczornej Mszy świętej. W Popowicach Msza święta o 16:00. Dziękujemy  wszystkim, którzy ofiarowali kwiaty na dekoracje ołtarzy i włączyli się w organizację uroczystości Bożego Ciała. Bóg zapłać.

4. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. W tym dniu modlimy się także o świętość życia kapłańskiego. Po Mszy świętej o 6:30 i 18.00 procesja eucharystyczna.
Natomiast na godzinie 17.00 bardzo serdecznie zapraszamy na modlitwę różańcową, którą zwieńczy szczególny Akt Poświęcenia NSPJ siebie samego, swojej rodziny i ojczyzny. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.  Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek o 19.00 w Domu Parafialnym.

6. W piątek będzie zakończenie roku szkolnego: Msza święta na zakończenie roku dla SP nr 1 o 8:00, a dla SP nr 2 o 9:00. Msza święta na zakończenie roku szkół średnich w klasztorze o 8:00. Z tej racji spowiedź będzie w czwartek: w Popowicach o 15.30, a w naszym kościele o 17.00.

7. Spotkanie grupy synodalnej w piątek po wieczornej Mszy świętej.

8. Siostry Służebniczki dziękują serdecznie wszystkim za duchową łączność w dziękczynieniu Bogu za dar beatyfikacji i wspólne świętowanie 150. rocznicy śmierci Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego. Zakończenie roku bł. Edmunda odbędzie się podczas modlitewnego czuwania czcicieli Bł. Edmunda Bojanowskiego na Jasnej Górze, 25 czerwca 2022 r.