OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28. 08. AD 2022

1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Jakuba Maturę, który zastąpi ks. Dariusza Króla oraz siostrę służebniczkę Alicję Zielińską. Życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej.

2. W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne.

3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek męczeństwo św. Jana Chrzciciela, w sobotę św. Grzegorza Wielkiego.

4. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

Spowiedź w środę: w Popowicach od 16:00 i w Starym Sączu od 17:00.

Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w czwartek:
- w Popowicach o 8:00,
- dla szkoły podstawowej nr 1 w farze o 8:00,
- dla szkoły podstawowej nr 2 w farze o 9:00,
- dla szkół średnich w klasztorze o 8:00.

5. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź święta: w piątek, w Starym Sączu – od 6:00 i od 16:00.

Msze Święte w piątek o 6:00, 6:30, 16:30 i 18:00. W Popowicach o 7:00. Składka na  misje święte.

Od 21:00 nocna adoracja Najświętszego  Sakramentu

Z posługą sakramentalną  do chorych wszyscy kapłani udadzą się w sobotę od 8:30. Chorych, których odwiedzał ks. Fabian, prosimy o cierpliwość: zostaną oni przyporządkowani do innych księży i będą odwiedzeni w sobotę, ale trochę później niż dotychczas.

Nabożeństwo pokutne z rozważaniem orędzia fatimskiego w sobotę po Mszy świętej o 6:30.

6. Intencje wspólne: w int. Róży Pani Anny Rams - w niedzielę, 4 września, o 6:30.

8. Uroczystości poświęcone ks. Władysławowi Gurgaczowi i Żołnierzom Wyklętym odbędą się w sobotę 3 września na Hali Łabowskiej o 12:00.

9. Z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. + Ryszard Chochorowski, + Antoni Piętka, + Mieczysław Zięba. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…