OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18. 09. AD 2022

1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otoczmy tych, którzy pracują w mediach, aby zawsze służyli prawdzie. Dziś zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

- we wtorek św. Andrzeja Kim Taegona, św. Pawła Chong Hasanga i towarzyszy,
- w środę święto Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
- w piątek św. Ojca Pio.

3. Spotkanie rodziców i dzieci z klasy 3, przygotowujących się do pierwszej komunii świętej, będzie w środę po wieczornej Mszy świętej. Spotkanie komunijne w Popowicach będzie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej.

4. Zapraszamy na adorację prowadzoną przez Grupę Młodzieżową w piątek o 19:30.

5. Pielgrzymka autokarowa do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę 24 września. Koszt 60 zł. Wyjazd autokaru z Rynku o 4:00 oraz z Osiedla Słonecznego o 4:10. Zapisy w zakrystii lub u przewodników.

6. Msza święta w int. dzieci i rodziców Róży św. Ojca Pio w piątek o 18:00.

7. Do wieczności odeszli: śp. Edward Skalski, śp. Stanisław Drożdż, śp. Zbigniew Repel. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu…