OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06. 11. AD 2022

1. Dziękujemy za ofiary składane na inwestycje w naszej parafii.

2. We wtorek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Elżbiety. W niedzielę o 11:00 uroczysta suma odpustowa, której przewodniczył będzie ks. Prałat Jan Siedlarz, proboszcz parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu.  Jest to VI Światowy Dzień Ubogich z tej racji Caritas Parafialna będzie rozprowadzać ciastka św. Elżbiety. Dowolne ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na potrzeby Caritas.

- w środę poświęcenie Bazyliki Laterańskiej,

- w czwartek św. Leona, Papieża,

- w piątek św. Marcina,

- w sobotę św. Jozafata.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 19:00 w Domu Parafialnym.

5. W środę o 9:00 Msza święta z racji święta patronalnego Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu.

6. Zapraszamy nowo wybranych członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę po wieczornej Mszy świętej na plebanię.

7. W piątek 104. Rocznica Odzyskania Niepodległości. Msze św. w tym dniu o 6:00, 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00; w Popowicach o 9:00. Program obchodów: zbiórka przy Kinie Sokół o 10:30, następnie przemarsz na rynek i wciągnięcie flagi na maszt, o 11:00 w naszym kościele Msza św. w int. Ojczyzny i po niej przemarsz na cmentarz, gdzie będzie apel poległych. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. Msze święte wspólne za zmarłych:

• z Róży Pani Kazimiery Obrzud w poniedziałek o 18:00,
  • z Róży nauczycielskiej we wtorek o 6:30,
  • z Róży Pana Czesława Jasińskiego we wtorek o 18:00,
  • z Róży Pani Marii Gądek w niedzielę o 6:30,
  • z Róży Pani Łucji Kyrcz w niedzielę o 8:00,
  • z Róży Pani Elżbiety Wielocha w niedzielę o 9:15,
  • z Róży Pani Elżbiety Florek w niedzielę o 11:00.

9. Do wieczności odeszli śp.: + Antoni Jastrząb i + Stanisław Śmierciak. Dobry Jezu, a nasz Panie...