OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20. 11. AD 2022

1.     Dzisiejsza uroczystość – Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata kończy rok liturgiczny. Od przyszłej niedzieli, która rozpocznie czas Adwentu, będą rozprowadzane świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

2.    Wspomnienia liturgiczne:

• w poniedziałek Ofiarowanie NMP,
  • we wtorek św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej,
  • w czwartek św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

3.    Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć opłatki na stół wigilijny, będą na bocznych ołtarzach. Ofiary złożone przy tej okazji będą wyrazem wdzięczności za posługę pełnioną przez p. Kościelnego i p. Organistę w naszej parafii.

4.    Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 19:00 w Domu Parafialnym.

5.    Święto Świętej Rodziny w tym roku przypada w piątek Oktawy Bożego Narodzenia. Dlatego za rodziny naszej parafii będziemy się modlić w święto św. Szczepana, które przypada w poniedziałek 26 grudnia. Z tej racji prosimy o zgłoszenie do połowy grudnia małżeństw przeżywających jubileusze.

6.  Dziękujemy za ofiary złożone na ogrzewanie i prąd naszej kaplicy w Popowicach. Dziękujemy Pani Irenie Owsianka, Panu Bogusławowi Florkiewiczowi i Panu Wojciechowi Jureckiemu za pomoc w zebraniu tych ofiar.

7.    Do wieczności odeszli śp.: + Andrzej Gliński. Dobry Jezu…