OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.01. AD 2023

1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę. Dziewczęca Służba Maryjna zaprasza na koncert kolęd za tydzień, w niedzielę po Mszy świętej o 12:15.

2.   Wspomnienia liturgiczne:

- we wtorek św. Franciszka Salezego

- w środę święto nawrócenia Pawła Apostoła

- w czwartek św. Tymoteusza i Tytusa

- w sobotę św. Tomasza z Akwinu

3.   Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie we wtorek o 19:00 w Domu Parafialnym. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania będzie w piątek po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym.

4.  Msza święta wspólna: za zmarłego Zdzisława Wojnarowskiego od nauczycieli i pracowników SP nr 1 we wtorek o 18:00.

5Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w sobotę 28 stycznia o 17:00 w naszym kościele.

6. Spotkanie opłatkowe wszystkich grup parafialnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 29 stycznia o 15:00 w Domu Parafialnym. W programie spektakl Opowieść Wigilijna w wykonaniu Stowrzyszenia Gniazdo

6.   Z naszej  wspólnoty  odeszli  do  wieczności: + s. Katarzyna Kordeusz, + Andrzej Ogorzały. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…