Krąg Biblijny

"Twoje słowo jest pochodnią dla stóp moich, światłem na mojej ścieżce" (Ps. 119)

Krąg biblijny to spotkanie ze Słowem Bożym, odnajdywanie jego Prawdy w naszym życiu, poznawanie Ewangelii i zgłębianie jej przesłania.

Spotykamy się w każdy czwartek po mszy wieczornej od godz: 18:30-19:30 w Domu Parafialnym. Czytamy wybrany fragment Pisma, chwilę medytujemy, rozmyślamy, a potem dzielimy się w kręgu tym, co nas dotknęło, naszymi przemyśleniami, wątpliwościami. Niejasności pomaga nam rozwiewać Ks. Proboszcz - duchowy opiekun i kierownik kręgu biblijnego.

Jeśli odczuwasz potrzebę poznawania Jezusa przez Jego Słowo, przyjdź.
Nie musisz być znawcą Pisma, możesz przyjść bez żadnego przygotowania, nawet jeśli nie masz Pisma Świętego. Przyjdź, posłuchaj, co Jezus mówi do Ciebie w Ewangelii i przez pozostałych uczestników kręgu.

Zapraszamy!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krąg Biblijny powstał we wrześniu 2009r
jako odpowiedź na wezwanie Biskupa Diecezji Tarnowskiej