OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20. 09. AD 2020

XXV  NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc dla Ziemi Świętej. Po każdej Mszy św. w przedsionku kościoła będzie można wesprzeć swoim podpisem projekt obywatelski „StopLGBT”, który ma prowadzić do zakazu tzw. „parad równości”.

- w poniedziałek św. Mateusza;

- w środę św. o. Pio;

3. Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas VIII we wtorek o 19.00 w Domu Parafialnym.

4. Rodziców i dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej w naszej parafii zapraszamy w czwartek na wieczorną Mszę św. Prosimy o przyniesienie różańców do poświęcenia.

5. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Leśniowa, Gidel i Częstochowy 3. października. Koszt 70 zł, zapisy u p. Agaty Kowalik (tel. 509-979-723).

6. Ukazała się kolejna książka ks. Romana Stafina „Skarb Kościoła. Kazania mistagogiczne o Mszy Świętej”. Zainteresowani mogą nabyć ją w sklepie Biblos lub przez Internet.

7. Od 8 września do 11 października w placówce Alior Banku z Starym Sączu można oddawać przeczytane przez siebie książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które zostaną przekazane do szpitali oraz placówek opiekuńczych i pomocowych.

8. W parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu trwają zapisy na Kurs Małżeński w formie randek, który rozpocznie się 9 października o godz. 18.45. Kurs daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie, zarówno z małym jak i dużym stażem. Zgłaszać można się telefonicznie.

9. Zapraszamy na spotkania grup duszpasterskich do Domu Parafialnego:

- chłopcy, którzy chcą zostać ministrantami i aspiranci – czwartek o g. 17.00;

- ministranci – wtorek po Mszy Świętej o g. 18.30;

- Dziewczęca Służba Maryjna – sobota g. 10.00.

- w int. dzieci i rodzin Róży św. o. Pio w środę o 18.00;

- w int. dzieci i rodzin Róży św. Stanisława Kostki w piątek o 6.00.

11. Z naszej parafii odeszły do wieczności śp. Katarzyna Biel oraz Irena Olszewska. Polecajmy je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…