ZAPRASZAMY NA NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

Kiedyś powszechny był zwyczaj codziennego odmawiania Różańca w rodzinie. Jak dobroczynne owoce przyniosłaby ta praktyka także dzisiaj! Maryjny Różaniec oddala niebezpieczeństwa rozpadu rodziny, jest niezawodną więzią jedności i pokoju.

na październikowe Nabożeństwa Różańcowe
całe rodziny naszej parafii!

Odmówienie jednej części różańca trwa około 25 minut, to tak niewiele…. Od Boga otrzymujemy każdego dnia 1440 minut!

Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele:

• codziennie o 17:30

Nabożeństwa Różańcowe w Popowicach:

• od poniedziałku do soboty o 16:30
  • w niedziele po Mszy św. o 9:00

Papież Franciszek podkreśla, że modlitwa różańcowa otwiera nas na Pana Boga, pomaga przezwyciężyć egoizm i wnosi pokój w serca, w rodziny, w społeczeństwo i w świat, że to modlitwa, która wspiera nas w zmaganiach ze złem.

Zachęceni tymi świadectwami weźmy do rąk różaniec i módlmy się, powierzając Panu Bogu naszą codzienność oraz rozważajmy tajemnice z życia Chrystusa i Jego Matki.