OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.02. AD 2023

1.   Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje w naszej parafii.

2.  Wspomnienia liturgiczne:

• poniedziałek św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników,
  • piątek św. Scholastyki,
  • sobota wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to światowy Dzień Chorego. W tym dniu o 9:00 będzie Msza święta dla chorych, starszych i cierpiących ze specjalnym błogosławieństwem i z sakramentem namaszczenia.

3.  Spotkanie Szkoły Słowa Bożego Miriam we wtorek po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym. Prosimy o zabranie Pisma Świętego.

4.  Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II w czwartek. Rozpoczęcie adoracji o 17:00.

5.  Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek po wieczornej Mszy świętej w Domu Parafialnym.

6.  Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 30 kwietnia do 6 maja. Szczegóły na plakacie oraz na stronie parafialnej w zakładce Akcji Katolickiej. Koszt 600 zł + 220 euro. Zapisy i informacje u Agaty Kowalik tel. 509-979-723.