OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.04.2024

1. Bóg zapłać za ofiary składane w Wielki Piątek i Wielką Sobotę na Ziemię Świętą.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas czuwając i modląc się przy Ciemnicy i Bożym Grobie. Dziękujemy także za pomoc w przygotowaniu i przeżyciu Triduum Paschalnego: Ministrantom, Lektorom, Panu Kościelnemu, Panu Organiście, śpiewającym pasję, Chórowi Parafialnemu, Dziewczęcej Służbie Maryjnej; Strażakom, członkom ”Sądeckiego Rycerstwa Księżnej. Kingi”, prowadzącym Godzinki o Męce Pańskiej, s. Laurze i s. Alicji oraz tym, którzy pomogli przy dekoracji.

3. Jutro Msze święte jak w niedzielę. Składką wspieramy katolickie uniwersytety w Krakowie i Lublinie. Z racji przeżywanej oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Przez cały najbliższy tydzień zapraszamy do kościoła na nowennę do Miłosierdzia Bożego o 15:00.

5. W środę o 17.30 Różaniec w int. powołań.

6. W pierwszy piątek miesiąca Msze święte o 6:00, 6:30, 16:30 i 18:00. W Popowicach o 7:00. Spowiedź w piątek od 16:00. Nabożeństwo pierwszej soboty po Mszy św. o godz. 6:30.

7. Spotkanie Szkoły Słowa Bożego Miriam odbędzie się we wtorek, w domu parafialnym, po wieczornej Mszy świętej.

8. W przyszłą niedzielę (7 kwietnia) przypada Święto Miłosierdzia Bożego. O 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza święta dla członków i sympatyków parafialnej Caritas będzie w późniejszym czasie.

Na Mszy św. o 18:00 Biskup Diecezjalny Andrzej Jeż poświęci zrekonstruowane organy barokowe. Po Eucharystii będzie koncert. Zapraszamy.

W parafii Miłosierdzia Bożego odpust połączony z dedykacją kościoła o 11:00.

9. Msze święta wspólne:

- w int. ks. Prałata Leona z okazji imienin od Margaretki w niedzielę o 6:30,

- za zmarłe Członkinie Róży Pani Anny Śmietana i o błog. Boże dla żyjących w niedzielę o 9:00 w Popowicach

10. Na ołtarzu bocznym do nabycia prasa katolicka.

11. Do wieczności odeszły śp. Cecylia Szewczyk i Grażyna Świdzińska. Dobry Jezu a nasz Panie …