OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7.04.2024

1. Dzisiaj o 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.  Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się we wspólną nowennę do Miłosierdzia Bożego. Na Mszy św. o 18:00 Ksiądz Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż poświęci zrekonstruowane organy w naszej parafialnej świątyni. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości i wspólnym dziękczynieniu Bogu za to wielkie dzieło.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Na Mszy o 18:00 duchowa adopcja dziecka poczętego.

3. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W czwartek o 17:00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

5. W piątek po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym spotkanie uczestników pielgrzymki do Medjugorie.

6. W sobotę Dzień Fatimski. Rozpoczęcie modlitwy różańcowej o 16:45. Ostatnia część różańca po Mszy św.

7. Za tydzień Niedziela Biblijna.

8. Msze święte wspólne:

- w int. ks. Prałata Leona z ok. imienin od Apostolatu Złota Róża we wtorek o 18:00,

- w int. Członkiń Róży Pani Łucji Kyrcz i ich rodzin w piątek o 6:30,

- w int. Członkiń Róży Pani Elżbiety Wielocha w niedzielę o 6:30.

9. Na ołtarzu bocznym do nabycia prasa katolicka.

10. Popowice: W związku z wizytacją kanoniczną w niedzielę 28 kwietnia Msza Święta wyjątkowo będzie o godz: 14:30, a nie jak zwykle o 9:00.