OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.04.2024

1. Dziękujemy za ofiary składane na inwestycje parafialne.

2. Spotkanie Szkoły Słowa Bożego Miriam odbędzie się we wtorek, w domu parafialnym, po wieczornej Mszy świętej.

3. Msza święte:

- w int. Ojczyzny w czwartek o 18:00,

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o 18:30. Sakrament bierzmowania młodzieży naszej Parafii będzie w sobotę 27.04. o 18:00.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitwy o Powołania. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. W domu parafialnym o godz. 13.00 Dzień Skupienia dla narzeczonych.

6. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego. Niedzieli i Małego Gościa.

7. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Czesław Mrowca. Dobry Jezu a nasz Panie …

Popowice: W związku z wizytacją kanoniczną w niedzielę 28 kwietnia Msza Święta wyjątkowo będzie o godz: 14:30, a nie jak zwykle o 9:00.