OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.10.2024

1. Przeżywamy Dzień Papieski, dziękujemy za ofiary składane do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziś o 15:00 zapraszamy na procesję różańcową z naszego kościoła parafialnego do ołtarza papieskiego. Prosimy mężczyzn o pomoc w niesieniu figury Matki Bożej.

- wtorek św. Teresy od Jezusa,

- środa św. Jadwigi Śląskiej,

- czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego,

- piątek święto Łukasza Ewangelisty.

3. W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej oraz w piątek święto patronalne Służby Zdrowia. Podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się za wychowawców, nauczycieli i pracowników szkół oraz za lekarzy, pielęgniarki i personel medyczny.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania we wtorek o 19:15.

5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w środę o 16.00.

6. W przyszłą niedzielę:

- Światowy Dzień Misyjny. Składka będzie przeznaczone na misje.

- Dzień Skupienia dla narzeczonych o 13:00 w Domu Parafialnym.

7. Msze święte wspólne: za zmarłych z Róży pana Czesława Jasińskiego i ich rodzin w niedzielę o 6:30.

8. Przy ołtarzu bocznym do nabycia Gość niedzielny, Niedziela, a dla dzieci Mały gość. Jest też do nabycia kalendarz rolników w cenie 30 zł oraz mniejszy w cenie 10 zł.

9. Na ołtarzach znajdują się druki na wypominki. Prosimy o czytelne wpisanie imion i nazwisk z zaznaczeniem gdzie i o której godzinie mają być czytane: w kościele czy w Popowicach. Niech modlitwa za zmarłych będzie wyrazem chrześcijańskiej pamięci i pomocy dla nich.

10. W ostatnim czasie z odeszli do wieczności: + Józef Plata i Antoni Guc. Dobry Jezu, a nasz Panie…